Współpraca z przedszkolami

Powiększ obraz:

2 b z przedstawieniem u „Małego Księcia”

Ponownie dnia 29 października dzieci z klasy 2 b udały się do Przedszkola „Małego Księcia ‘’ z przedstawieniem „Jarzynowa awantura”. Uczniowie  mieli okazję promować sztukę teatralną wśród najmłodszych, rozwijać poczucie estetyki, wrażliwość na piękno mówionego słowa. Wystawianym przedstawieniem zachęcali dzieci przedszkolne do jedzenia warzyw pod różnymi postaciami wskazując na ich walory zdrowotne. Mamy nadzieję, że jedzenie warzyw wejdzie naszym przedszkolakom zdrowy w nawyk.

Czytaj więcej o: 2 b z przedstawieniem u „Małego Księcia”
Powiększ obraz:

Wizyta grupy "Misie" z Publicznego Przedszkola nr 3

W dniu  05 października  dzieci z grupy „Misie” z Publicznego Przedszkola nr 3 zwiedzały budynek naszej szkoły. Dzieci spotkały się z kolegami i koleżankami, którzy  w zeszłym roku szkolnym chodziły jeszcze do przedszkola oraz z i innymi uczniami klas 1-3. Zwiedziły kilka klas lekcyjnych, świetlicę, bibliotekę szkolną, salę do ćwiczeń sensorycznych, stołówkę oraz spotkały się z dyrekcją szkoły. Wielką frajdę sprawił dzieciom pobyt na placu zabaw. 

Czytaj więcej o: Wizyta grupy "Misie" z Publicznego Przedszkola nr 3
Powiększ obraz: Wizyta w saki komputerowej klas 1-3

Wizyta przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 i. Misia Uszatka w dniu 27.09.2021r.

W dniu 27.09.2021r. najstarsze grupy „Sarenki” i „Sowy”  z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1 w Sycowie.Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom wizerunku szkoły, do której od września 2022 roku część dzieci będzie uczęszczać. 

Czytaj więcej o: Wizyta przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 i. Misia Uszatka w dniu 27.09.2021r.