Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Konkursy w roku szkolnym 2020/2021

Przedmiot

Nazwa i zasięg konkursu

Wyniki uczniów

Nauczyciel przygotowujący

Nauczanie zintegrowane

Konkurs Muzeum w Sycowie „Moje Święta Bożego Narodzenia"

 

Konkurs gminny „Syców- moje miejsce na Ziemi”

 

Gminny konkurs plastyczno - czytelniczy „Przeczytać ,                   bo warto"

 

 

 

Szkolny konkurs; Mój dom dawniej       i dziś

 

Szkolny konkurs plastyczny: Kapelusz Leprechauna

 

Szkolny konkurs             z okazji Dnia Języka Polskiego

 

I Sycowski Turniej Kodowania

Maja Mencel - kl.II b - II miejsce

 

 

 

 

Maja Mencel - kl. II b – wyróżnienie

 

 

Natasza Pawłowska - II b – nagroda

 

Wyróżnienia: Marcel Dawidzik Ib, Izabela Grabowska Ib,

 Nina Jańska Ib,

 Julia Kulferst Ib

 

Maja Mencel - I miejsce

 

 

 

Lena Kowalczyk - II miejsce

 

 

 

Maja Mencel - III miejsce

 

 

 

Uczennice kl. III b – I miejsce

E. Wójcik

 

 

 

 

E. Wójcik

 

 

 

E. Wójcik

 

 

J. Szczepaniak

 

 

 

 

E. Wójcik

 

 

 

K. Otwinowska

 

 

 

E. Wójcik

 

 

 

K. Turska

Język polski

zDolny Ślązak

 

 

 

 

 

III Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej „Znam język ojczysty”

 

 

 

 

 

 

Moja miejscowość – moja legenda

 

 

 

Przeczytać, bo warto

Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Dawid Dybul 8a, Zofia Bukowska 8a, Gabriela Szura 8c, Hanna Kuźmicz

 

 

I miejsce –Maja Makarewicz

II miejsce – Gabriela Szura

 

 

 

 

Patrycja Skoczylas- klasa 7d, Michał Balcerzak- klasa 6a,

Lena Małys- klasa 6d,

Maja Świstak- klasa 6a,

 

Adrianna Paluszek- klasa 7b,

Hanna Balcer- klasa 6e, SP1; Julia Buła- klasa 5b, SP1; Hanna Kowalska- klasa

5b, SP1; Aleksandra Kulok- klasa 6a, SP1; Piotr Nowak- klasa 6e, SP1;

Małgorzata Zawadzka- klasa 6e, SP1.

 

  1. Piśko

 

 

 

 

 

A.Piśko

 

 

 

 

 

  1. Łakoma

 

 

 

 

  1. Łakoma

Matematyka

zDolny Ślązak

 

 

 

 

 

 

Gminny Turniej Sudoku

 

 

 

 

 

KONKURS GALILEO

 

 

 

 

 

 

 

GMINNY KONKURS „AS MATEMATYKI”

 

 

 

 

 

 

 

XII POWIATOWY TURNIEJ SUDOKU

 

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY SZYFRUJ Z PI

Dawid Dybul –II etap konkursu

 

 

 

 

 

 

Mateusz Pomykała VI e -  III m.

Michał Balcerzak VI – wyróżnienie

Szymon Peter (kl. VII a) -  III miejsce

Wiktoria Jaworska (kl. VII d) – wyróżnienie

 

Zuzanna Nowak (kl. VIII a) – laureat, Maja Makarewicz (kl. VIII a) – laureat, Dawid Dybul – (kl. VIII a) – laureat, Jan Piórkowski (kl. VIII a) – wyróżnienie

 

Michał Balcerzak (kl. VI a) – III miejsce w kategorii klas V-VI

- Szymon Peter (kl. VII a) – I miejsce w kategorii klas VII –VIII

- Dawid Dybul (kl. VIII a) - II miejsce w kategorii klas VII –VIII

- Zuzanna Nowak (kl. VIII a) - III miejsce w kategorii klas VII-VIII

 

Mateusz Pomykała (kl. VI e) - I miejsce w kategorii klas IV-V

 

Paweł Urbański (kl. VIII c) - II miejsce

B. Urbańska

 

 

 

 

 

 

B. Urbańska

 

B. Noculak

 

B. Noculak

 

 

 

B.Urbańska

 

 

 

 

 

 

 

B.Noculak

 

 

  1. Urbańska

 

 

 

 

B.Urbańska

 

 

E. Dzikowicz

Język angielski

zDolny Ślązak

 

 

 

 

 

 

Gminny konkurs wiedzy z języka angielskiego "Pokaż Maryśce Język"

 

Szkolny Świąteczny Konkurs Christmas – Weihnachten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego GALILEO 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolny konkurs na wiersz o tematyce wiosennej z języka angielskiego i niemieckiego.

Maja Makarewicz, Zuzanna Nowak, Wiktoria Pawlak, Marta Pietrus

Dawid Dybul, Lena Kluska

Zuzanna Pajdzik (powyższe osoby nie zakwalifikowały się do dalszego etapu)

 

Zuzanna Pajdzik 97%

Natalia Kasprzak 80%

 

 

1. Lucjan Jarzębski 5a

2. Kornel Noczyński  4a

3. Gabriela Pawlak kl. 5a

 

kategoria klas 6-8:

1. Juliusz Nowaczyk kl. 6a

2. Patrycja Skoczylas kl. 7d

3. Maja Świstak kl. 6a

 

 

 

 

 

III m. Aleksandra Małolepsza

V miejsce i dyplom laureata- Jacek Gadomski, kl. VI a

X miejsce i dyplom laureata- Małgorzata Zawadzka, kl. VI e

XIII miejsce i dyplom wyróżnienia- Lana Kluska, kl. VIII a

XV miejsce i dyplom wyróżnienia- Dawid Dybul, kl. VIII a

 

I miejsce Juliusz Nowaczyk, kl. VI a, II miejsce Hubert Szczęsny, kl. IV a

B. Miller

 

 

E. Piwowarska

K. Otwinowska

 

 

 

K. Otwinowska

 

 

 

Konkurs z inicjatywy

E. Piwowarskiej

Wykonanie:

Wszyscy nauczyciele j. angielskiego i niemieckiego

 

 

 

 

 

 

 

K. Otwinowska

E. Piwowarska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Piwowarska

Język niemiecki

Gminny konkurs "Pokaż Maryśce Język"

 

 

Szkolny Konkurs Świąteczny "Christmas Weihnachten"

 

 

 

 

 

Galileo

 

 

 

Wiosenny Konkurs Językowy

Maja Świstak 6a – I m.

II miejsce Weronika Walotka 7c

III miejsce Michalina Wolarz 5a

IV miejsce Szymon Peter 7a

 

1. Lucjan Jarzębski 5a

2. Kornel Noczyński  4a

3. Gabriela Pawlak kl. 5a

 

kategoria klas 6-8:

1. Juliusz Nowaczyk kl. 6a

2. Patrycja Skoczylas kl. 7d

3. Maja Świstak kl. 6a

 

Szymon Peter (klasa 7a) - pierwsze miejsce

Maja Świstak – III m.

 

I miejsce Danuta Karbowska kl. Va

B. Suchecka

 

 

E. Antochewicz

 

Konkurs z inicjatywy

E. Piwowarskiej

Wykonanie:

Wszyscy nauczyciele j. angielskiego i niemieckiego

 

 

 

E.Antochewicz

 

B.Suchecka

 

B.Suchecka

Historia

zDolny Ślązak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVII GMINNY KONKURS WIEDZY         O REGIONIE

 Finalistka konkursu: Małgorzata Zawadzka kl.6e

 

Uczniowie, którzy się nie zakwalifikowali do kolejnego etapu: Gabriela Szura

Jakub Szmaciński

Kacper Zawierucha

Maria Zellmer

Szymon Wąsowski

 

 

II m.: Gabriela Szura, Hanna Hoja, Hanna Kuźmicz.

Z. Filipiak

 

 

 

I.Noczyńska –Drozd

 

 

 

 

 

 

 

I.Noczyńska -Drozd

Biologia

 

zDolny Ślązak

 

 

 

Ogólnopolski konkurs Galileo

Uczniowie klas 7-8 (nie zakwalifikowali się do następnego etapu)

 

Jacek Gadomski kl. 6a dyplom laureata 5 miejsce

- Michał Balcerzak kl. 6a dyplom laureata 5 miejsce

- Amelia Kuźnik kl.7c dyplom wyróżnienia 11 miejsce

- Kacper Zawierucha kl. 7c dyplom wyróżnienia 13 miejsce

M. Nickel, J. Borusiewicz

 

 

 

J. Borusiewicz

Chemia

zDolny Ślązak

 

 

 

Międzyszkolny konkurs Biochemia

Uczniowie klas 7-8 (nie zakwalifikowali się do następnego etapu)

 

Gabriela Szura - IIm.

F. Bieniek

 

 

 

F. Bieniek

Muzyka

GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Oliwia Guder – I m.

Małgorzata Zawadzka - wyróżnienie

  1. Kowalczyk

Plastyka

Szkolny konkurs plastyczny pt. : JESIENNIE...

Nagrody: Maria Bondas kl. 4b, Natalia Sztukowska 5a, Alicja Mycka 5b, Urszula Tajak 5b, : w kategorii klas 6-7 Wiktoria Michalak 6b, Marta                           Jarmołkowicz 6c, Rozalia Saleta 6d, Kiełbik Martyna 7a, Gabriela Kowalska 7d

  1. Malinowska

Wychowanie Fizyczne

 

Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Szkół Dolnego Śląska w Szachach Online

Jan Piórkowski  (bez wysokiego miejsca)

B. Fic-Nowak

Informatyka

Konkurs informatyczny First Lego League 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Sycowski Turniej Kodowania

etap regionalny ogólnie 3 miejsce ,  1 miejsce w kategorii "Podstawowe wartości", etap ogólnopolski ogólnie 3 miejsce, 1 m. w kategorii "Podstawowe wartości, uczniowie: Jan Piórkowski, Paweł Urbański, Zuzanna Guder, Hanna Hoja, Hanna Kuźmicz, Maja Bugała, Maja Sternal, Gabriela Szura, Szymon Peter

 

III miejsce

Uczniowie: Urszula Tajak, Anna Puławska, Alicja Mycka

 

Uczennice kl. III b – I m.

K. Piórkowska, I. Noczyńska-Drozd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

 

K. Turska

 

 

Szkolny konkurs "Prawa Dziecka"

Zofia Kołodziej, Dawid Dybul – I m.

Jagoda Woźniak – II m.

Lena Chwałek, Gabriela Pawlak, Aurelia Kosik – III m.

Organizatorzy:

M. Liebner-Stach, K. Otwinowska, Samorząd Uczniowski