BRAWO „AS-y MATEMATYKI”

Od listopada 2020 r. do kwietnia 2021 r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w X Internetowym Gminnym Konkursie Matematycznym „AS MATEMATYKI” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców. Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadania zamieszczonego w każdy wtorek na stronie SP w Działoszy i odsyłaniu rozwiązań w podanym terminie. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowało się 9 uczniów, którzy w kategorii klas V-VI oraz VII-VIII uzbierali największą liczbę punktów. 21 kwietnia br. odbył się finał konkursu. Oto wyniki naszych uczniów:

• W kategorii klas V-VI:

III miejsce - Michał Balcerzak z kl. VI a

• W kategorii klas VII-VIII wszystkie trzy miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły:

I miejsce - Szymon Peter z kl. VII a

II miejsce – Dawid Dybul z kl. VIII a

III miejsce – Zuzanna Nowak z kl. VIII a

Serdecznie gratulujemy Uczniom  i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekunowie: B. Noculak i B. Urbańska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie

ul. Matejki 5