SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że uczennica naszej szkoły z klasy 6e – Małgorzata Zawadzka, uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu zDolny Ślązak z historii. Konkurs „zDolny Ślązak" jest konkursem wojewódzkim, skierowanym do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu województwa dolnośląskiego – a tych szkół jest około 900. Gosia pokonała najpierw etap szkolny, następnie powiatowy i w końcu wojewódzki. Na etap wojewódzki dostało się zaledwie 68 uczniów i uczennic z całego województwa dolnośląskiego. Organizatorem konkursów przedmiotowych pod nazwą zDolny Ślązak jest Dolnośląski Kurator Oświaty we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego i DolnośląskimOśrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, a realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Małgosia do przygotowywała się z panem Zbigniewem Filipiakiem.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY  DALSZYCH SUKCESÓW !!!