WIOSENNY KONKURS JĘZYKOWY

Prezentujemy wyniki kolejnego konkursu językowego, zorganizowanego dla uczniów naszej szkoły. Tym razem, w oczekiwaniu na wiosnę, uczestnicy konkursu mogli wykazać się swoimi umiejętnościami językowymi oraz literackimi. Ich zadaniem było stworzenie krótkiego wierszyka w języku angielskim lub niemieckim, którego tematyka związana jest z wiosną i Wielkanocą. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Komisja konkursowa, składająca się z nauczycieli języków obcych, miała spory dylemat, które prace nagrodzić. Ostatecznie I miejsce w kategorii języka angielskiego przyznano Juliuszowi Nowaczykowi z klasy VIa.  W kategorii języka niemieckiego I miejsce zdobyła Danuta Karbowska z klasy Va.