Finał II Międzyszkolnego Konkursu „POMYŚL LOGICZNIE”

Na początku grudnia odbyły się szkolne eliminacje do II Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Pomyśl Logicznie”. Podczas zajęć konkursowych uczniowie musieli wykazać się nie tylko logicznym myśleniem, ale również wyobraźnią, dobrą techniką liczenia i sprytem. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas starszych. Do finałowego etapu zakwalifikowało się dwoje uczniów: Michał Balcerzak (kl. 7a) i Aleksandra Małolepsza (kl. 8a), którzy najlepiej poradzili sobie z logicznymi łamigłówkami. Finał II Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Pomyśl Logicznie” odbył się 15 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Sycowie. Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców konkursu jest uczeń naszej szkoły – Michał Balcerzak z kl. 7a, który zajął I miejsce. Gratulujemy J Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zgłosili się do rywalizacji i spróbowali swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek.

Beata Noculak

Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie